Ko

„Kliczko nie podejmuje ryzyka”

– Nie zaskoczyłem sam siebie tym występem. Dla mnie to była wyjątkowa walka, ponieważ żegnałem się nią z ringiem. Zawsze uważałem, że mam odpowiedni styl boksowania by pokonać Davida. W przeszłości mieliśmy się już zmierzyć w 2001 albo 2002 roku, ale ostatecznie nigdy do tej walki nie doszło. On jest naprawdę silny, bije bardzo mocno… Czytaj dalej „Kliczko nie podejmuje ryzyka”

Niedługo poznamy decyzję „Pacmana”

Prezydent Top Rank ogłosił zakończenie negocjacji dotyczących najbliższej walki Manny’ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO). Bob Arum ustalił warunki umowy z obozami Antonio Margarito (38-6, 27 KO) i Miguela Cotto (35-2, 28 KO), po czym gotowe kontrakty przesłał Filipińczykowi. Do poniedziałku "Pacman" podejmie decyzję i dowiemy się z kim i gdzie zaboksuje 13 listopada.

Felix Sturm został swoim promotorem

Niemiecki pięściarz Felix Sturm (33-2-1, 15 KO), podczas konferencji prasowej w Koelner Arena, ujawnił swojego nowego trenera i telewizję, na kanale której będą pokazywane walki mistrza świata federacji WBA. Sturm na wzór braci Kliczko sam będzie swoim promotorem.

Stracie Greena z Briggsem zakończone skandalem

Niegdyś znakomity pięściarz i wielki wojownik, dziś nawet nie cień dawnego siebie, Paul Briggs (26-4, 18 KO), został wczoraj znokautowany przez Danny’ego Greena (30-3, 27 KO) anemicznym lewym prostym po 29. sekundach pierwszej rundy.

Kliczko kontra Powietkin pod znakiem zapytania

Po konferencji prasowej we Frankfurcie dotyczącej walki o mistrzostwo świata IBF, IBO oraz WBO, Władymir Kliczko (54-3, 48 KO) opowiedział dziennikarzowi „Sport Expressu” o tym, jak przedstawia się sytuacja nadchodzącego pojedynku z Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14 KO).

Polski bokser pod dobrym okiem

Dobre wieści płyną zza oceanu, dotyczące Adama Kownackiego (4-0, 4 KO), który od poniedziałku zacznie treningi pod okiem znakomitego szkoleniowca, Rogera Bloodwortha. Najlepszy polski pięściarz Tomasz Adamek (41-1, 27 KO), widzi potencjał w młodym Kownackim, dlatego zdecydował, że sam pomoże młodemu pięściarzowi, przekazując mu swoje cenne doświadczenia.

Boks: Carl Froch rozpoczyna przygotowania

Wkrótce były mistrz WBC wagi super średniej, Carl Froch (26-1, 20 KO), rozpocznie 10-tygodniowe przygotowania do walki z Arthurem Abrahamem (31-1, 25 KO). Pojedynek odbędzie się 2 października w Monako i „Kobra” nie może pozwolić sobie na drugą z rzędu porażkę.

Boks. Kownacki rozpocznie treningi z Bloodworthem

Dobre wieści płyną zza oceanu, dotyczące Adama Kownackiego (4-0, 4 KO), który od poniedziałku zacznie treningi pod okiem znakomitego szkoleniowca, Rogera Bloodwortha. Najlepszy polski pięściarz Tomasz Adamek (41-1, 27 KO), widzi potencjał w młodym Kownackim, dlatego zdecydował, że sam pomoże młodemu pięściarzowi, przekazując mu swoje cenne doświadczenia.

Paweł Wolak z Chavezem 11 września?

Bruce Trampler, matchmaker grupy Top Rank zdradza, że pochodzący z Dębicy Paweł Wolak (27-1, 17 KO) jest najbardziej prawdopodobnym rywalem dla Julio Cesara Chaveza Jr. (41-0-1, 30 KO). Trampler jest przekonany, że "Wściekły Byk" bez problemu zgodzi się na jednorazową wycieczkę lub nawet stałe przeniesienie do kategorii średniej. Pojedynek miałby się odbyć 11 września, lecz… Czytaj dalej Paweł Wolak z Chavezem 11 września?

„Pacman” powalczy o pas w ósmej kategorii?

Nonoy Neri z obozu Manny’ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) twierdzi, że na 90% najbliższa walka filipińskiego gwiazdora odbędzie się w Abu Dabi – stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W przeciwległym narożniku najprawdopodobniej zobaczymy Antonio Margarito (38-6, 27 KO), bez zmian pozostaje data – 13 listopada.

Zamieszanie wokół walki Kliczki z Powietkinem

Walka o pasy mistrzowskie wagi ciężkiej WBO, IBF oraz IBO pomiędzy Władymirem Kliczko (54-3, 47 KO), a Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14 KO), stanęła dzisiaj pod znakiem zapytania. Obóz Kliczki zaczął mówić o zmianie przeciwnika po tym jak od dłuższego czasu Rosjanin odmawia wzięcia udziału w oficjalnej konferencji prasowej.

Don King: Kliczko chciał tej walki

W ubiegłym tygodniu mistrz WBC wagi ciężkiej, Witalij Kliczko (40-2, 38 KO), umieścił w sieci nagranie, na którym posądza Nikołaja Wałujewa (50-2, 34 KO) o strach przed walką. Rosjanin nie czekał długo z odpowiedzią i oświadczył, że przyjął ofertę championa, lecz ten postanowił się wycofać.

Kliczko – Wałujew: Kto się kogo boi?

W ubiegłym tygodniu mistrz WBC wagi ciężkiej, Witalij Kliczko (40-2, 38 KO), umieścił w sieci nagranie, na którym posądził Nikołaja Wałujewa (50-2, 34 KO) o strach przed walką z nim.

Powietkin unika spotkania z mediami, wściekły menadżer Kliczki

Walka o pasy mistrzowskie wagi ciężkiej WBO, IBF oraz IBO pomiędzy Władimirem Kliczko (54-3, 47 KO), a Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14 KO), stanęła dzisiaj pod znakiem zapytania. Obóz Kliczki zaczął mówić o zmianie przeciwnika, po tym jak od dłuższego czasu Rosjanin odmawia wzięcia udziału w oficjalnej konferencji prasowej.

Adam Kownacki wraca do Prudential Center

Adam Kownacki (4-0, 4 KO), który w zeszły weekend wygrał swój czwarty zawodowy pojedynek, będzie miał zaszczyt powalczyć u boku Tomasza Adamka (41-1, 27 KO). Obaj pięściarze zaboksują już za miesiąc, dokładnie 21. sierpnia na gali w Prudential Center.

Mayweather nie podpisał kontraktu na walkę z Pacquiao

Floyd Mayweather Jr. (41-0, 25 KO) zawiódł kibiców boksu na całym świecie i nie podpisał kontraktu na walkę z Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO). Reprezentująca interesy Filipińczyka „Top Rank” rozpoczyna negocjacje z obozami Antonio Margarito (38-6, 27 KO) i Miguela Cotto (35-2, 28 KO).

Steward: Kliczce brakuje wielkich walk

Emanuel Steward jest legendarnym szkoleniowcem, który w swojej długiej karierze, trenował wiele bokserskich sław. Wśród trenowanych, znalazł się też aktualny mistrz wagi ciężkiej Władimir Kliczko (54-3, 48 KO).