Amp

Procter & Gamble sponsorem MKOl

Międzynarodowy Komitet Olimpijski wkrótce ogłosi kolejną dużą umowę sponsorską. Po podpisaniu kontraktu z Dow Chemical, partnerem MKOl zostanie koncern Procter & Gamble.

Golf. I Królewski Puchar Lata

Wraz z początkiem wakacji na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club rozpoczęły się turnieje eliminacyjne I Królewskiego Pucharu Lata. Golfiści sprawdzą swoje siły w pięciu rozgrywkach poprzedzających wielki golfowy finał.

Golf. Kolejny Deutsche Bank Pro-Am Tour

Startuje kolejny, trzeci w tym sezonie turniej z cyklu Deutsche Bank Pro-Am Tour. Tym razem zawody odbędą się na polu Kraków Valley G&CC, a do rywalizacji już zapisało się przeszło 100 zawodowców i amatorów z całego kraju. Spóźnialscy mają jeszcze szansę, by znaleźć się na liście uczestników.

Kolejny lipcowy weekend z Deutsche Bank Pro-Am Tour

W tygodniu startuje kolejny, trzeci w tym sezonie turniej z cyklu Deutsche Bank Pro-Am Tour. Tym razem zawody odbędą się na polu Krakow Valley G&CC a do rywalizacji już zapisało się przeszło 100 zawodowców i amatorów z całego kraju. Spóźnialscy mają jeszcze szansę, by znaleźć się na liście uczestników.

Golf. Toya Golf Club Klubowym Mistrzem Polski

Poznaliśmy Klubowych Mistrzów Polski. Po czterodniowych zmaganiach, zaciętej rywalizacji Toya Golf Club odebrała puchar dla najlepszej drużyny. Walka o pierwsze miejsce toczyła się pomiędzy klubami Toya Golf&CC i First Warsaw Golf&CC.